100% Güvenli alışveriş imkanı! Sipariş Hattı 0850 2345678

HAKKIMIZDA


 


Sayın Kuyumcu Meslektaşlarım...

Borsa Gold Doğudan doğan bir ışıktır. Güneş Doğudan doğar ilkesiyle azim, mücadele ve hayallerimle bu günlere geldim. Sizlere Borsa Gold yönetim kurul başkanı olarak işimiz, aşımız olan altın öğütlerle her daim yanınızdayım. İşimizin daima var olan değerli altın madeni çoğaltarak başka hedeflere ve hayallere kaptırmayalım. Altının yavru Vatanda asıl ismi kızıldır. Kızıl demek Ateş parçası anlamına gelir. Bunu taşımak, muhafaza etmek zor olsa gerek elimizde var olan değerli madenin kıymetini bilelim. İşleyelim çoğaltalım. Borsa Gold sadece yurt içi değil yurt dışı piyasalara açılmış bir markadır. Değerli meslektaşlarım bu mesleği yaparken Borsa Gold sizlerin yanızda olduğunu bilin daima sizlere destek olacağız.

Biz sizlerle bir aile gibiyiz.

Kuyumculuk asil ve onurlu bir meslektir. Bu mesleği çocuklarımıza miras bırakalım. Bu meslek söz bir Allah bir ilkesiyle yürür.

Türkiye deki tüm kuyumcu meslektaşlarımızın bizimle istişare ve diyalog için her daim yanlarında olduğumuzu bildiririm. Her ne kadar uzak olursanız olun siz bizim beraber ekmek yediğimiz kardeşlerimizsiniz.

Sizleri saygı ile selamlıyorum.

 

Borsa Gold Yönetim Kurulu Başkanı

Saygılarımla

window.$zopim||(function(d,s){var z=$zopim=function(c){z._.push(c)},$=z.s= d.createElement(s),e=d.getElementsByTagName(s)[0];z.set=function(o){z.set. _.push(o)};z._=[];z.set._=[];$.async=!0;$.setAttribute("charset","utf-8"); $.src="https://v2.zopim.com/?6Mp0CBoMAHEP3fRu53UvIQSYG8paQhyJ";z.t=+new Date;$. type="text/javascript";e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,"script");